سوالات پیش از خرید

ایران ترازو با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تولید و تامین کالای توزین در کشور، امروز به عنوان واردکننده مستقیم محصولات ترازو و باسکول و همچنین نمایندگی رسمی برندهای داخلی و خارجی، بدون واسطه محصولات را به صورت آنلاین و آفلاین ارائه می‌کند.

محصولات برندهای داخلی توسط تولیدکننده از ۶ماه الی ۲۴ماه دارای گارانتی معتبر هستند. علاوه بر آن، ضمن توجه به این موضوع که برندهای چینی ترازو و باسکول بدون گارانتی هستند، اما ایران ترازو علاوه بر اطمینان از صحت کارکرد کلیه محصولات پیش از تحویل به مشتریان، با ارائه حداقل ۶ ماه گارانتی این اطمینان را به مشتریان عزیز می‌دهد که محصولات کاملا صحیح و سالم تحویل خواهند شد.

به علت تامین روزانه محصولات و حجم بالای جابجایی کالا، امکان به‌روزرسانی سریع سایت وجود ندارد. این موضوع امری عادی است و در صورتی که کالای مورد نظر شما روی سایت موجود نیست یا درج نشده، با ما تماس بگیرید.

ارسال سفارشات به صورت روزانه و توسط پست، تیپاکس و باربری انجام می‌شود. ترازوها و محصولات در ابعاد و وزن سبک توسط پست و سفارشات در ابعاد و حجم سنگین‌تر نظیر باسکول‌ها و ترازوهای بزرگ توسط باربری و با ضمانت تحویل صحیح و سالم انجام می‌شود.

در صورتی که همکار فروش محصولات ترازو و توزین در سراسر کشور هستید، با خرید محصولات در تعداد بالا و یا اخذ نمایندگی ایران ترازو، امکان تامین کالا با قیمتی پایین‌تر و به صورت همکاری برای شما وجود دارد. برای این موضوع و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

بله. ایران ترازو با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تولید و تامین محصولات توزین، امکان تولید باسکول‌های سنگین را دارد. برای کسب اطلاعات و برآورد هزینه با ما در ارتباط باشید.

اطلاعات تکمیلی

سفارش شما عموما طی ۲ الی ۱۰ روز کاری (با توجه به ترافیک شرکت پست و شرکت‌های باربری در کشور) تحویل خواهد شد. برای پیگیری سفارش در صورتی که ثبت نام کرده‌اید، در بخش کاربری > سفارشات > انتخاب سفارش مورد نظر وجود دارد. همچنین در صورتی که بدون ثبت نام خرید کرده‌اید، از طریق  صفحه تماس با ما و تکمیل فرم تماس و با تماس با کارشناس فروش ایران ترازو می‌توانید از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

ایران ترازو محصولات را پیش از ارسال به دقت بررسی می‌کند، کیفیت و کارکرد را تایید می‌کند و با اطمینان از صحت عملکرد محصولات نسبت به ارسال آن‌ها اقدام می‌کند. با توجه به پروسه انبارداری ایران ترازو و دو مرحله تایید محصولات، امکان خروج کالای معیوب از انبار را به صفر رسانده‌ایم.
در قدم اول توجه داشته باشید که هنگام تحویل گرفتن سفارش، بسته را بررسی کنید و از پاره‌نشدن و نبود آثار ضربه روی بسته‌بندی مطمئن شوید. در صورت وجود آثار ضربه، بسته را تحویل نگیرید.
در صورت عدم وجود آثار ضربه و پس از تحویل گرفتن کالا، کارکرد آن را بررسی کنید و اگر اطمینان دارید که مشکلی وجود دارد، بدون نگرانی با ما تماس بگیرید تا مشکل را بررسی و در صورت عدم کارکرد صحیح، کالا را تعویض کنیم.

محصولات ایرانی عموما توسط تولیدکننده گارانتی شده اند و کارت گارانتی و اطلاعات تماس و نمایندگی‌های شرکت همراه کالا تحویل می‌شود.
جهت پیگیری گارانتی محصولات خارجی و چینی که مستقیما توسط ایران ترازو گارانتی شده اند، از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید. توجه داشته باشید که لازم است تصویر فاکتور خرید را برای کارشناسان ایران ترازو ارسال کنید. پیگیری‌های بعدی از سمت شرکت با شما هماهنگی خواهد شد.

سفارشات به صورت روزانه توسط ایران ترازو ارسال می‌شوند. در صورتی که هنوز کالای شما ارسال نشده امکان تعویض و لغو سفارش وجود دارد. در صورتی که کالا ارسال شده باشد، پس از تحویل گرفتن کالا می‌توانید با هماهنگی بخش فروش ایران ترازو اقدام به بازگشت کالا کنید. جهت لغو سفارش هم می‌توانید با بخش فروش ایران ترازو اقدام کنید.