چرا از ایران ترازو خرید کنیم؟

۵ دلیل قانع‌کننده برای خرید از ایران ترازو را در این صفحه ملاحظه خواهید کرد. ایران ترازو به عنوان تامین‌کننده مستقیم کالا توزیع‌کننده اصلی و دست اول محصولات برندهای داخلی و خارجی است. با ما همراه باشید.

۱- تامین‌کننده مستقیم کالا – تضمین کالای اصلی

ایران ترازو با واردات مستقیم و یا نمایندگی محصولات ترازو و باسکول، توزیع‌کننده اصلی و دست اول محصولات برندهای داخلی و خارجی است و تامین و تحویل کالای اصلی و برند را تضمین می‌کند.

۲- پایین‌ترین قیمت محصولات

ایران ترازو با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تولید و تامین کالای توزین در کشور، امروز به عنوان واردکننده مستقیم محصولات ترازو و باسکول و همچنین نمایندگی رسمی برندهای داخلی و خارجی، بدون واسطه محصولات را به صورت آنلاین و آفلاین ارائه می‌کند.

۳- ارائه گارانتی معتبر

حتی برای محصولات بدون گارانتی! محصولات برندهای داخلی توسط تولیدکننده از ۶ماه الی ۲۴ماه دارای گارانتی معتبر هستند. علاوه بر آن، ضمن توجه به این موضوع که برندهای چینی ترازو و باسکول بدون گارانتی هستند، اما ایران ترازو علاوه بر اطمینان از صحت کارکرد کلیه محصولات پیش از تحویل به مشتریان، با ارائه حداقل ۶ ماه گارانتی این اطمینان را به مشتریان عزیز می‌دهد که محصولات کاملا صحیح و سالم تحویل خواهند شد.

۴- تامین محصولاتی حتی در صورتی که روی سایت موجود نیست!

به علت تامین روزانه محصولات و حجم بالای جابجایی کالا، امکان به‌روزرسانی سریع سایت وجود ندارد. این موضوع امری عادی است و در صورتی که کالای مورد نظر شما روی سایت موجود نیست یا درج نشده، با ما تماس بگیرید.

۵- مشاوره خرید صادقانه – پشتیبانی متعهد

با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تولید و تامین محصولات ترازو و باسکول، برای دریافت مشاوره‌ای صادقانه برای تهیه مناسب‌ترین کالا تماس بگیرید. تعهد ایران ترازو از لحظه تماس شما برای دریافت مشاوره آغاز می‌شود و پس از خرید، تا سال‌ها همواره برای تامین قطعات و خدمات پس‌ازفروش همراه شما هستیم.